Aktuality z TK Moravia Starlet Brno

Veselé Vánoce a šťastný nový rok

Zveřejnil - 24.12.2020 11:44

Veselé Vánoce a šťastný nový rok

Vám i všem Vašim blízkým příjemné prožití vánočních svátků a hodně zdraví, štěstí , mnoho osobních a pracovních úspěchů v roce 2021 Vám přeje 

Starlet Brno TK Orel Telnice

Zobrazit samostatně »


Zavření sportovišť

Zveřejnil - 9.10.2020 20:40

Zavření sportovišť

Orel jednota Telnice jakožto provozovatel sportovišť na kterých působí Starlet Brno TK Orel Telnice s okamžitou platností zavírá všechna svoje sportoviště, jedná se tedy o sál na Mendlově náměstí. Tréninky tedy ode dneška na tomto sále nemohou probíhat a jsou přísně zakázané! Aktuálně toto nařízení platí do 25.10.2020.

Zobrazit samostatně »


Aktuální informace ohledně Covid-19

Zveřejnil Michal Drha - 15.3.2020 13:00

Vzhledem k platnému prohlášení vlády ze 14.3.2020 MUSÍME POZASTAVIT činnost klubu Starlet Brno TK Orel Telnice.

Dobrý den, 

na základě informací potvrzených Ministerstvem průmyslu, jsme nuceni pozastavit veškerou výuku v Starlet Brno TK Orel Telnice. Dle platného nařízení vlády je od soboty zakázaný prodej veškerých služeb v jejich provozovnách včetně té naší. Na můj dotaz mi bylo odpovězeno, že se nesmí momentálně konat nic ani společné akce do 30 osob na sportovištích pokud se jedná o službu. Mám tedy ověřeno, že se nesmí učit individuální výuka ani společné lekce, proto TK pozastavuje svoji činnost. Tímto nařízením zakazujeme i všem našim trenérům provozovat svoji činnost na sálech Starlet Brno TK Orel Telnice. Stejně tak doufáme v zodpovědnost našich členů a v dodržování těchto pravidel. 

Pozastavená činnost je momentálně do 24.3.2020 dle platného nařízení vlády. Budeme dále sledovat dění a v případě jakékoliv změny Vás budeme co nejdříve informovat. 

Přejeme všem hodně zdraví. 

S pozdravem

Michal Drha

Zobrazit samostatně »


Aktuální informace ohledně dění kolem Koronaviru

Zveřejnil Michal Drha - 10.3.2020 12:27

Na základě prohlášení vlády jsme nuceni podstoupit mírná opatření ohledně dění v TK. Hromadná a individuální výuka se však NERUŠÍ!

Dobrý den,

vzhledem k informacím, které máme ověřené z Hygienické stanice, klub nemusí podstupovat žádná omezení. Jedná se o shromažďování do 100 lidí. Tréninky tedy normálně probíhají. Od zítřka do odvolání jsou pouze tréninky z Bigy přesunuty na Mendlovo náměstí, jelikož je od zítra Bigy zavřené do odvolání.

Druhý sál bude nahrazen Šámalkou a to v úterý v čase od 14:00 do 20:00 a ve Středu od 16:00 do 18:30. Zde bude probíhat individuální výuka, která v čase, kdy je Bigy probíha na Mendlově náměstí.

Prosíme členy, kteří jsou nachlazení, aby byli ohleduplní a vyléčili se doma. V případě rušení lekcí prosíme o včasné kontaktování trenérů, se kterými probíhají lekce.

Další informace bude postupně přidávat dle průběhu a aktuálnosti stávající situace.

Děkuji za pochopení.

S pozdravem

Michal Drha

Zobrazit samostatně »


Kontaktujte nás

Mgr. Jaroslav Kuneš
+420 608 206 810
tancuj@jaroslavkunes.cz
Michal Drha
+420 607 844 118
drha.michal@gmail.com

Sponzor páru Michal DrhaKlára Drhová:

International Dance Shoes