Aktuality z TK Moravia Starlet Brno

Mistrovství světa ve standardních tancích

Zveřejnil Ing. Petra Jeřábková - 15.11.2016 8:17

Michal s Klárkou přivezli z Mistrovství světa 32. místo.

O víkendu se konal v dánském Aarhusu světový šampionát ve standardních tancích. Českou republiku zastupoval i náš pár Michal Drha a Klára Zámečníková, kteří vytancovali 32. místo. Gratulujeme!

Hned druhý den nato se zúčastnili soutěže World Open Standard a v konkurenci 51 párů obsadili 16. místo.

Víkend před Mistrovstvím světa se konal ve Varšavě Evropský pohár, kde se Michal s Klárkou protančili do semifinále a odvezli si 9. místo.

Zobrazit samostatně »


GrandSlam Platja d'Aro

Zveřejnil Ing. Petra Jeřábková - 30.10.2016 19:56

Michal s Klárkou se o víkendu zúčastnili GrandSlamu ve španělském Platja d'Aro...

... a dotančili až kousek před brány čtvrtfinále. Nakonec odvážejí 27. místo a pilně se připravují na Evropský pohár ve Varšavě a Mistrovství světa. 

Zobrazit samostatně »


Úspěchy našich párů na zahraničních soutěžích

Zveřejnil Ing. Petra Jeřábková - 5.10.2016 15:41

World open Sibiu, International open Kistelek, Mistrovství světa v latinsko-amerických tancích i domácí Czech Dance Open v Ostravě

V polovině září se naše páry zúčastnily zahraničních soutěží v rumunském Sibiu. Radek Mucha s Yanou Grishchenko vybojovali v soutěži World Open Latin svělé 4. místo, Micha Drha s Klárou Zámečníkovou obsadili v soutěži World Open Standard v nabité konkurenci místo patnácté.

Poslední zářijový víkend se konala soutěž v maďarském Kisteleku. Michal s Klárkou tam v soutěži International Open Standard útočili na stupně nejvyšší, z těsného boje si nakonec odnesli bronz za třetí místo.

Ve stejný den se Radek s Yanou zúčastnili Mistrovství světa v latinsko-amerických tancích v čínském Chengdu, kde se umístili na 39. místě.

A na závěr jedna česká soutěž, a to Czech Dance Open v Ostravě. Konala se první říjnový víkend a zúčastnilo se jí několik párů našeho klubu. V soutěži International Open Standard nás reprezentovaly tři páry. Michal s Klárkou si odvezli body za 5. místo. Tomáš Babinský s Jitkou Pokornou obsadili v konkurenci 38 párů 33. místo. A jen o jednu příčku za nimi skončili Tomáš Rohánek s Helenou Kotoulovou.

Medaile cinkaly v soutěži Open Standard v kategorii Senior I. Pár Richard Botík - Alice Pokorná vybojoval stříbrnou příčku, Jiří a Zdeňka Veselí si odvezli medaile bronzové.

Všem párům gratulujeme!

Zobrazit samostatně »


Máme Mistry ČR v Latinsko-americkych tancich!!!

Zveřejnil Michal Drha - 8.2.2016 8:28

Radek Mucha a Yana Grishchenko se stali Mistry ČR v nejprestižnější kategorii - Dospělí LAT.

Naprosto s přehledem se protančili celým Mistrovstvím ČR a vyhráli téměř bez ztráty známky. Velké díky určitě patří i trenérům Kunešovým. Velká gratulace!!!

Zobrazit samostatně »


Děkujeme za podporu


DĚKUJEME ZA FINANČNÍ PODPORU STATUTÁRNÍHO MĚSTA BRNA

Kontaktujte nás

Mgr. Jaroslav Kuneš
+420 608 206 810
tancuj@jaroslavkunes.cz
Michal Drha
+420 607 844 118
drha.michal@gmail.com

Sponzor páru Michal DrhaKlára Drhová:

International Dance Shoes