Vychováváme úspěšné páry

  • Finalisté Mistrovství ČR v latinsko-amerických tancích
  • Finalisté Mistrovství ČR ve standardních tancích
  • Finalisté Mistrovství ČR v 10 tancích (kombinace)
  • Mistři a Vicemistři ČR v družstvech STT i LAT

Vychováváme úspěšné páry

  • Finalisté Mistrovství ČR v latinsko-amerických tancích
  • Finalisté Mistrovství ČR ve standardních tancích
  • Finalisté Mistrovství ČR v 10 tancích (kombinace)
  • Mistři a Vicemistři ČR v družstvech STT i LAT

Stabilní zázemí

TK Moravia Starlet Brno je součástí stabilní a velké organizace Orel, konkrétně Orel jednota Telnice. Díky této organizaci taneční klub poskytuje nadstandardní podmínky pro vývoj tanečních párů. Proto naše páry dosahují úspěchů v ČR i v zahraničí.

Přijďte mezi nás i Vy!

Kvalitní trenérské zázemí

LubošJana Novotní patří v ČR i ve světě mezi špičkové trenéry standardních tanců:
  • Trojnásobní Mistři ČR
  • Čtvrtfinalisté všech špičkových světových soutěží
  • Trenéři I. třídy
  • Porotci I. třídy

Kvalitní trenérské zázemí

JaroslavJana Kunešovi patří mezi špičkové trenéry v latinsko-amerických tancích:
  • Čtyřnásobní Mistři ČR
  • Semifinalisté Blackpoolu
  • Semifinalistí Mistrovství světa

Vychováváme úspěšné páry

  • Finalisté Mistrovství ČR v latinsko-amerických tancích
  • Finalisté Mistrovství ČR ve standardních tancích
  • Finalisté Mistrovství ČR v 10 tancích (kombinace)
  • Mistři a Vicemistři ČR v družstvech STT i LAT

Stabilní zázemí

TK Moravia Starlet Brno je součástí stabilní a velké organizace Orel, konkrétně Orel jednota Telnice. Díky této organizaci taneční klub poskytuje nadstandardní podmínky pro vývoj tanečních párů. Proto naše páry dosahují úspěchů v ČR i v zahraničí.

Přijďte mezi nás i Vy!


Kvalitní trenérské zázemí

LubošJana Novotní patří v ČR i ve světě mezi špičkové trenéry standardních tanců:

  • Trojnásobní Mistři ČR
  • Čtvrtfinalisté všech špičkových světových soutěží
  • Trenéři I. třídy
  • Porotci I. třídy

Kvalitní trenérské zázemí

JaroslavJana Kunešovi patří mezi špičkové trenéry v latinsko-amerických tancích:

  • Čtyřnásobní Mistři ČR
  • Semifinalisté Blackpoolu
  • Semifinalistí Mistrovství světa

Přihláška - TK Moravia, z. s.

Zveřejnil - 14.9.2021 6:57

Prosíme o vyplnění přihlášky do TK Moravia, z. s.

Přečíst více »


Úspěchy z MČR STT 2023

Zveřejnil Ing. Robert Kazda - 4.3.2023 9:54

Dne 25. února 2023 se konalo další Mistrovství ČR, tentokrát ve standardních tancích a to v legendární pražské Lucerně.

Přečíst více »


Úspěchy z MČR LAT 2023

Zveřejnil Ing. Robert Kazda - 1.2.2023 15:37

V lednu 2023 se konalo v Ostravě letošní první Mistrovství ČR a to v latinsko-amerických tancích.

Přečíst více »


Děkujeme za finanční podporu města Brna

Zveřejnil Mgr. Jaroslav Kuneš - 18.1.2023 10:43

Děkujeme městu Brnu za finanční podporu tanečního klubu v roce 2023.

Přečíst více »


27.11. Podzimní pohár ASTRA Praha 2022 - neděle - Praha

Jun-II-B-STT – párů: 6
1. Kazda David & Jelínková Jasmina

Mládež-B-STT – párů: 10
2. Kazda David & Jelínková Jasmina

Mládež-B-LAT – párů: 8
1. Kazda David & Jelínková Jasmina

Senioři-I-E-STT – párů: 8
4. Bartoš Josef & Bartošová Dana

Senioři-II-E-STT – párů: 7
4. Bartoš Josef & Bartošová Dana

26.11. Listopadová cena města Vyškova 2022 - Vyškov

Děti-I-E-KOMBI – párů: 4
2. Orel Vít & Čapovová Anna

Děti-II-E-KOMBI – párů: 17
12. Orel Vít & Čapovová Anna

Děti-II-D-STT – párů: 4
3. Pantůček Luboš & Lososová Mia

Děti-II-D-LAT – párů: 4
4. Pantůček Luboš & Lososová Mia

Jun-I-D-LAT – párů: 8
3. Čapov Adam & Farah Nadine

Jun-I-C-STT – párů: 8
6. Čapov Adam & Farah Nadine

Jun-II-D-LAT – párů: 13
3. Hubynets Anatolij & Holmannová Nataly
12. Čapov Adam & Farah Nadine

Jun-II-C-STT – párů: 10
4. Čapov Adam & Farah Nadine
6. Hubynets Anatolij & Holmannová Nataly

Mládež-D-LAT – párů: 11
2. Hubynets Anatolij & Holmannová Nataly

Mládež-C-STT – párů: 5
4. Hubynets Anatolij & Holmannová Nataly

26.11. Podzimní pohár ASTRA Praha 2022 - sobota - Praha

Jun-II-B-STT – párů: 6
1. Pavel Samuel & Brücková Timea
2. Kazda David & Jelínková Jasmina

Mládež-B-STT – párů: 13
1. Pavel Samuel & Brücková Timea Nová třída: A
2. Kazda David & Jelínková Jasmina

Mládež-B-LAT – párů: 11
2. Kazda David & Jelínková Jasmina

19.11. Taneční soutěž TATRA - Kopřivnice

Dospělí-A-STT – párů: 17
1. Novák Petr & Kosková Nela Nová třída: M

Dospělí-A-LAT – párů: 15
1. Novák Petr & Kosková Nela

19.11. Zimní SPARTA CUP 2022 - Festival dětí a mládeže - Praha

Jun-II-B-STT – párů: 6
1. Pavel Samuel & Brücková Timea

Mládež-B-STT – párů: 11
1. Pavel Samuel & Brücková Timea

Datum Druh Místo Lektor

Děkujeme za podporu


DĚKUJEME ZA FINANČNÍ PODPORU STATUTÁRNÍHO MĚSTA BRNA

Kontaktujte nás

Mgr. Jaroslav Kuneš
+420 608 206 810
tancuj@jaroslavkunes.cz
Michal Drha
+420 607 844 118
drha.michal@gmail.com

Sponzor páru Michal DrhaKlára Drhová:

International Dance Shoes