Vychováváme úspěšné páry

  • Finalisté Mistrovství ČR v latinsko-amerických tancích
  • Finalisté Mistrovství ČR ve standardních tancích
  • Finalisté Mistrovství ČR v 10 tancích (kombinace)
  • Mistři a Vicemistři ČR v družstvech STT i LAT

Vychováváme úspěšné páry

  • Finalisté Mistrovství ČR v latinsko-amerických tancích
  • Finalisté Mistrovství ČR ve standardních tancích
  • Finalisté Mistrovství ČR v 10 tancích (kombinace)
  • Mistři a Vicemistři ČR v družstvech STT i LAT

Stabilní zázemí

TK Moravia Starlet Brno je součástí stabilní a velké organizace Orel, konkrétně Orel jednota Telnice. Díky této organizaci taneční klub poskytuje nadstandardní podmínky pro vývoj tanečních párů. Proto naše páry dosahují úspěchů v ČR i v zahraničí.

Přijďte mezi nás i Vy!

Kvalitní trenérské zázemí

LubošJana Novotní patří v ČR i ve světě mezi špičkové trenéry standardních tanců:
  • Trojnásobní Mistři ČR
  • Čtvrtfinalisté všech špičkových světových soutěží
  • Trenéři I. třídy
  • Porotci I. třídy

Kvalitní trenérské zázemí

JaroslavJana Kunešovi patří mezi špičkové trenéry v latinsko-amerických tancích:
  • Čtyřnásobní Mistři ČR
  • Semifinalisté Blackpoolu
  • Semifinalistí Mistrovství světa

Vychováváme úspěšné páry

  • Finalisté Mistrovství ČR v latinsko-amerických tancích
  • Finalisté Mistrovství ČR ve standardních tancích
  • Finalisté Mistrovství ČR v 10 tancích (kombinace)
  • Mistři a Vicemistři ČR v družstvech STT i LAT

Stabilní zázemí

TK Moravia Starlet Brno je součástí stabilní a velké organizace Orel, konkrétně Orel jednota Telnice. Díky této organizaci taneční klub poskytuje nadstandardní podmínky pro vývoj tanečních párů. Proto naše páry dosahují úspěchů v ČR i v zahraničí.

Přijďte mezi nás i Vy!


Kvalitní trenérské zázemí

LubošJana Novotní patří v ČR i ve světě mezi špičkové trenéry standardních tanců:

  • Trojnásobní Mistři ČR
  • Čtvrtfinalisté všech špičkových světových soutěží
  • Trenéři I. třídy
  • Porotci I. třídy

Kvalitní trenérské zázemí

JaroslavJana Kunešovi patří mezi špičkové trenéry v latinsko-amerických tancích:

  • Čtyřnásobní Mistři ČR
  • Semifinalisté Blackpoolu
  • Semifinalistí Mistrovství světa

Přihláška - TK Moravia, z. s.

Zveřejnil - 14.9.2021 6:57

Prosíme o vyplnění přihlášky do TK Moravia, z. s.

Přečíst více »


Manželé Lesákovi - dvojnásobní Mistři ČR pro rok 2022

Zveřejnil Ing. Robert Kazda - 14.11.2022 16:34

Manželé Stanislav a Alžběta Lesákovi se stali opět Mistry ČR v LAT a v 10 tancích pro rok 2022.

Přečíst více »


Máme mistry ČR v kategorii děti! Egon a Lída

Zveřejnil Ing. Robert Kazda - 31.10.2022 15:18

Egon Weinberger s Liduškou Ptáčkovou se stali Mistry ČR v kategorii Děti - LAT (!).

Přečíst více »


Máme semifinalisty Mistrovství světa!

Zveřejnil Ing. Robert Kazda - 19.9.2022 16:32

Naše vlajková loď v latinsko-amerických tancích, prestižní reprezentanti, Vilém Pařík - Jana Šigutová si odvážejí super výsledek z Mistrovství světa.

Přečíst více »


19.11. Taneční soutěž TATRA - Kopřivnice

Dospělí-A-STT – párů: 17
1. Novák Petr & Kosková Nela Nová třída: M

Dospělí-A-LAT – párů: 15
1. Novák Petr & Kosková Nela

19.11. Zimní SPARTA CUP 2022 - Festival dětí a mládeže - Praha

Jun-II-B-STT – párů: 6
1. Pavel Samuel & Brücková Timea

Mládež-B-STT – párů: 11
1. Pavel Samuel & Brücková Timea

17.11. O cenu města Jičína - Jičín

Senioři-I-E-STT – párů: 9
7. Ryzí Michal & Ryzí Marie

Senioři-I-D-LAT – párů: 4
4. Ryzí Michal & Ryzí Marie

Senioři-II-E-STT – párů: 6
5. Ryzí Michal & Ryzí Marie

Senioři-II-D-STT – párů: 8
1. Stejskal Pavel & Stejskalová Barbora Nová třída: C

Senioři-II-D-LAT – párů: 6
5. Ryzí Michal & Ryzí Marie

17.11. Vánoční cena 15.ročník - Jihlava

Jun-I-D-STT – párů: 3
1. Blatný Daniel & Tomášková Táňa

Jun-I-D-LAT – párů: 4
4. Blatný Daniel & Tomášková Táňa

Jun-II-D-STT – párů: 5
4. Blatný Daniel & Tomášková Táňa

Jun-II-D-LAT – párů: 8
3. Hubynets Anatolij & Holmannová Nataly
8. Blatný Daniel & Tomášková Táňa

Jun-II-C-STT – párů: 7
2. Hubynets Anatolij & Holmannová Nataly

Mládež-D-LAT – párů: 9
2. Hubynets Anatolij & Holmannová Nataly

Mládež-C-STT – párů: 6
3. Hubynets Anatolij & Holmannová Nataly

06.11. DANZA LIFE! Cup 2022 - Brno

Senioři-I-E-STT – párů: 7
2. Jedlička Pavel & Jedlička.Gogova Ema
3. Bartoš Josef & Bartošová Dana
5. Ryzí Michal & Ryzí Marie

Senioři-I-E-LAT – párů: 6
6. Chládek Vladimír & Kočí Marcela

Senioři-I-D-STT – párů: 8
2. Kříž Libor & Florianová Michaela
5. Chládek Vladimír & Kočí Marcela
7. Kovařík Stanislav & Kovaříková Dana

Senioři-I-D-LAT – párů: 5
4. Jedlička Pavel & Jedlička.Gogova Ema
5. Ryzí Michal & Ryzí Marie

Senioři-I-C-LAT – párů: 5
4. Minks Eduard & Minksová Alexandra
5. Kovařík Stanislav & Kovaříková Dana

Senioři-II-E-STT – párů: 5
2. Bartoš Josef & Bartošová Dana
4. Ryzí Michal & Ryzí Marie

Senioři-II-D-STT – párů: 11
1. Kříž Libor & Florianová Michaela
2. Stejskal Pavel & Stejskalová Barbora
4. Minks Eduard & Minksová Alexandra
8. Jedlička Pavel & Jedlička.Gogova Ema
9. Chládek Vladimír & Kočí Marcela
10. Kovařík Stanislav & Kovaříková Dana

Senioři-II-D-LAT – párů: 7
6. Jedlička Pavel & Jedlička.Gogova Ema
7. Ryzí Michal & Ryzí Marie

Senioři-II-C-STT – párů: 6
2. Minks Eduard & Minksová Alexandra
4. Chládek Vladimír & Kočí Marcela

Senioři-II-C-LAT – párů: 5
3. Kovařík Stanislav & Kovaříková Dana
4. Minks Eduard & Minksová Alexandra

TPV-D2-SOLO-KOMB – párů: 12
11.-12. Svobodová Adéla & Svobodová Adéla
11.-12. Cupáková Simona & Cupáková Simona

Datum Druh Místo Lektor
Po 5.12.STTŠámalovaMichal Drha
Po 5.12. ZrušenoŠámalovaKlára Drhová
Út 6.12.STTŠámalovaMichal Drha
Út 6.12.STTŠámalovaLuboš Novotný
St 7.12.STTŠámalovaKlára Drhová
Čt 8.12. ZrušenoŠámalovaMichal Drha

Děkujeme za podporu


DĚKUJEME ZA FINANČNÍ PODPORU STATUTÁRNÍHO MĚSTA BRNA

Kontaktujte nás

Mgr. Jaroslav Kuneš
+420 608 206 810
tancuj@jaroslavkunes.cz
Michal Drha
+420 607 844 118
drha.michal@gmail.com

Sponzor páru Michal DrhaKlára Drhová:

International Dance Shoes